.NET Developer

praca it: etat dla CYCLAD / Kraków

Tagi: SQL wsparcie techniczne

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego klienta, jednego z największych na świecie dostawców usług z zakresu konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu, poszukujemy osób na stanowisko .NET Developera.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji, wspierającej pracę osób świadczących wsparcie techniczne według ITIL, napisanej w Silverlight.

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Minimum roczne doświadczenie w technologii Microsoft .NET 4.0 w tym znajomość: Silverlight Entity Framework Web Services oraz WCF
• Mile widziane również znajomość ASP.NET oraz biblioteki Telerik
• Znajomość baz danych (MS SQL)
• Znajomość wzorców projektowych (MVVM)
• Język angielski na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

• Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, bilety do kina/teatru)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
• Ciągłe doskonalenie umiejętności językowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-08
Wyświetlona: 6179 razy