Programista Java/Struts

praca it: etat dla RINF / Frankfurt, Niemcy

Tagi: Programista Java/Struts

RINF Sp. z o.o. – jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry IT.
Prowadzimy wewnętrznie kilka projektów opartych na technologiach Java, .Net. Tworzymy także autorskie oprogramowanie PM Assistant, wspierające procesy Zarządzania projektami.
Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się tworzeniem i rozwojem oprogramowania oraz wdrażaniem systemów dedykowanych do firm, poszukujemy osób na stanowisko:

JAVA (Struts) DEVELOPER

Miejsce pracy: Frankfurt
Czas projektu: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się rozwojem i implementacją rozwiązań webowych oraz usprawnianiem wykorzystywanych narzędzi IT.
Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość Struts
• Praktyczna znajomość EJB
• Znajomość framework ORM- hibernate
• Znajomość JSF, Prime Faces, JSP, XHTML
• Znajomość JBOSS AS
Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość udziału w ciekawym, rozwojowym projekcie
• Wsparcie w relokacji
• Pakiet świadczeń dodatkowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-09
Wyświetlona: 3765 razy