JAVA Programista

praca it: etat dla Rinf / Wrocław

Tagi: java jse programista

RINF Sp. z o.o. – jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry IT. Tworzymy także autorskie oprogramowanie PM Assistant, wspierające procesy Zarządzania projektami.

Dla naszego Klienta, firmy zapewniającej kompleksowe rozwiązania oraz doradztwo dla firm z zakresu zarządzania płynnością finansową przedsiębiorstw, poszukujemy osób na stanowisko :

JAVA PROGRAMISTA
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

• Projektowanie, rozwijanie i utrzymywanie dedykowanych systemów IT
• Optymalizowanie procesów wytwarzania systemów informatycznych
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

• minimum roczne doświadczenie w programowaniu JAVA SE
• Znajomość technologii NetBeans, Swing
• Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
• Znajomość PL/SQL
• Umiejętność organizacji własnej pracy
• Sumienność w wykonywaniu obowiązków zawodowych

Mile widziane:
• Znajomość środowiska linux i języka skryptowego Bash

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Możliwość stałego rozwoju zawodowego
• Atrakcyjny system wynagrodzenia
• Pracę w przyjaznej atmosferze
• Nowoczesne narzędzia pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-10
Wyświetlona: 5045 razy