Programista PHP/Zend

praca it: etat dla Rinf / Wrocław

Tagi: php zend web developer

RINF Sp. z o.o. – jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry IT.
Prowadzimy wewnętrznie kilka projektów opartych na technologiach Java, .Net i C. Tworzymy także autorskie oprogramowanie PM Assistant, wspierające procesy Zarządzania projektami.
Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
Tworzenie nowych funkcjonalności systemu ERP w oparciu o technologię PHP

Wymagania:

* co najmniej roczne komercyjne doświadczenie w realizacji projektów programistycznych w języku PHP * zrealizowanie minimum jednego projektu z użyciem frameworku ZEND * znajomość Smarty, Doctrine * minimum podstawowa znajomość Maven

Oferujemy:

* możliwość rozwoju zawodowego * uczestnictwo w ciekawym, nowatorskim projekcie * atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-13
Wyświetlona: 4834 razy