3D Technical Artist Unreal Editor

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o. o. / Gdańsk

Tagi: Grafik Unreal editor 3D

Jesteśmy międzynarodową firmą zatrudniającą ponad 150 pracowników na całym świecie. Nasz oddział w Gdańsku to największe studio gier video w Polsce. Zajmujemy się głównie tworzeniem gier i aplikacji dla naszych klientów. Dodatkowo kreujemy też ich strategie mobilne. Jesteśmy dumni ze współpracy z takimi firmami jak: Electronic Arts, Konami, Ubisoft czy Namco.
Zaufali nam również producenci smartfonów i platform mobilnych, tacy jak: Microsoft, Nokia czy Samsung, dzięki czemu mamy dostęp do prototypów urządzeń.

Więcej informacji odnaleźć można na naszej stronie internetowej oraz na profilu “Behance”:thhp://www.behance.net/playsoft

Zadania:

  • przygotowanie i optymalizacja elemetnów środowiska dla ambitnego projektu gry na iPhone, opartej na silniku Unreal Engine 3
  • proaktywne poszukiwanie technicznych rozwiązań i poprawianie wydajności w projekcie
  • przewodzenie komunikacji pomiędzy artystami i programistami w kwestiach technicznych
  • zarządzanie danymi
  • konwersja materiałów (siatek, animacji, tekstur, itp.) do różnych formatów

Profil kandydata:

  • znasz się zarówno na grafice, jak i programowaniu
  • posiadasz conajmniej 3-letnie doświadczenie w wyżej wymienionych dziedzinach
  • dobrze orientujesz się w językach skryptowch – masz na koncie stworzenie pluginów i skryptów związanych z grafiką 3D
  • lubisz podejmować techniczne wyzwania
  • język angielski nie stanowi dla Ciebie problemu

Oferujemy:

  • pracę nad ambitnym wręcz hardcorowym projektem gry
  • pracę z najnowszymi na rynku urządzeniami mobilnymi
  • pracę w młodym, międzynarodowym środowisku
  • pracę nad słynnymi tytułami znanych wydawców
  • motywacyjny system bonusów
  • prywatną opiekę medyczną
  • elastyczne godziny pracy
  • umowę o pracę/dzieło
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • pracę « od zaraz »

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-15
Wyświetlona: 12582 razy