Flash Designer (freelance)

zlecenia it dla Chilid Sp.J. / Gliwice

Tagi: flash php grafika freelance design

Chilid jest dynamicznie rozwijającą się agencją interactive, zapewniającą wyjątkową jakość i użyteczność realizacji. Otwarci, uzależnieni od wyzwań używamy naszej kreatywności do spełniania potrzeb biznesowych naszych klientów. Do naszych klientów należą m.in. takie marki jak: PSO, IBM, GFK Polonia, mSejf, Onepress, Ministerstwo Gospodarki, XSolve.

Aktualnie tropimy najlepszego freelancera znającego na wylot technologię Flash. Poszukujemy osoby, która będzie z nami pracowała zdalnie, lecz wpadnie do naszego biura w Gliwicach, by z nami porozmawiać. Jeśli masz doświadczenie w tym zakresie, potrafisz wnieść własną koncepcję do projektu i bronić jej w merytoryczny sposób, nasza propozycja jest dla Ciebie.

Zadania:

Osoba, z którą nawiążemy współpracę będzie brała udział w tworzeniu kampanii interaktywnych realizowanych przez Chilid;
tworzenie grafiki oraz animacji 2D w technologii Adobe Flash;
opracowanie od strony graficznej realizowanego projektu (na bazie wcześniej wykonanych koncepcji);
dbałość o usability, jakość oraz spójność graficzną projektu;
współpraca z działem kreatywnym.

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie w pracy z technologią Flash, poparte portfolio wykonanych projektów;
bardzo dobra znajomość oprogramowania Adobe Flash oraz Adobe Photoshop;
umiejętność integrowania projektów Flash z innymi technologiami;
umiejętności tworzenia atrakcyjnych i dynamicznych animacji Flash;
mile widziana znajomość zagadnień związanych z technologią internetową (PHP);
mile widziana znajomość języka programowania ActionScript;
umiejętność projektowania graficznego oraz zmysł estetyczny;
bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność;
doskonała komunikatywność i otwartość;
terminowość oddawania projektów i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań.

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do rynkowych realiów;
udział w ciekawych projektach marketingowych;
możliwość stałej współpracy przy kolejnych projektach;
pracę dla agencji interaktywnej Chilid wchodzącej w skład międzynarodowej grupy XSolve Sp. z o.o.;
umowę o dzieło;
energiczny i niebanalny zespół.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-15
Wyświetlona: 10785 razy