Praktykant / Praktykantka w Dziale IT

praca it: etat dla Interaktywny Instytut Badań Rynkowych / Warszawa

Tagi: praktyki staż IT

Zadania praktykanta / praktykantki:

utrzymanie istniejących aplikacji webowych, czynny udział w procesie tworzenia nowych aplikacji, pomoc w bieżących działaniach zespołu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

znajomość języków programowania: PHP i JavaScript, znajomość technik i standardów webowych: HTML i CSS, podstawowa znajomość bazy danych MySQL, umiejętność pracy w grupie.

Dodatkowe atuty:

podstawowa znajomość biblioteki jQuery, znajomość systemów kontroli wersji SVN / GIT, znajomość innego języka programowania, chęć nauki nowych technologii.

Oferujemy:

nieodpłatną 3-miesięczną praktykę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość zdobycia doświadczenia przy realnych projektach, poszerzenie wiedzy dotyczącej systemu Linux, pracę w oparciu o system kontroli wersji GIT, elastyczne godziny pracy, pracę w przyjacielskiej atmosferze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-19
Wyświetlona: 4831 razy