Grafik

praca it: etat dla Rinf / Wrocław

Tagi: grafik web

RINF Sp. z o.o. – jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry IT.

Wspomagamy naszego klienta w rozbudowaniu zespołu developerskiego. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik
Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
•Przygotowywanie projektów graficznych
•Kreacja wizualna
•Czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów

Wymagania:
• Ukończenie studiów wyższych
• Doświadczenie w tworzeniu grafiki dla stron Web (potwierdzone dostępnym portfolio)
• Wysokie umiejętności analityczne;
• Kreatywność
• Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
• Bardzo dobra znajomość języka angieskiego

Mile widziane:
• Znajomość standardów webowych
• Ukończenie wydziału artystycznego

Oferujemy:
• Możliwość udziału w ciekawych, nowatorskich projektach
• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
•Możliwość rozwoju zawodowej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-19
Wyświetlona: 6196 razy