Programista C# C++ / Java / PHP TSQL

praca it: etat dla CYCLAD / Kraków

Tagi: Programista C#

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy w chwili obecnej Programisty C# do pracy dla naszego Klienta w Krakowie.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie zaangażowana w prace związane z rozwojem systemów we współpracy z zespołem developerów, analityków biznesowych, architektów, PM.

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Bardzo dobra znajomość języka programowania C# (.NET Framework 2.0/3.5/4.0)
• Minimum 4 letnie doświadczenie pracy jako programista w projektach informatycznych
• Dobra znajomość środowiska MS Visual Studio 2005/2008/2010
• Dobra znajomość języka TSQL i relacyjnych baz danych (MS SQL Server 2005/2008)
• Umiejętność tworzenia interfejsu użytkownika (WinForms)

Mile widziane

• Doświadczenie w implementacji aplikacji mobilnych dla systemów Windows Mobile
• Znajomość bazy danych SQL Server 3.5 Compact Edition
• Znajomość xml, xslt, xpath
• Znajomość ASP.NET
• Znajomość języka C++ / Java / PHP

Profil osobowościowy:

• Komunikatywność, bezkonfliktowość, dobra organizacja w czasie
• Zdolność analitycznego i kreatywnego myślenia

W zamian oferujemy:

• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet socjalny obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną
• Uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-23
Wyświetlona: 5212 razy