Młodszy specjalista ds. Intranetu

praca it: etat dla Adecco Poland Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Excel Word Power Point MS Sharepoint

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 364) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364).

Aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: MIP/2011
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

• Codzienna praca ze stroną internetową
• Zarządzanie zawartością intranetu
• Zarządzanie informacjami i rozwojem intranetu
• Uaktualnianie informacji i danych na stronie
• Dbanie o wygląd, architekturę i działanie intranetu zgodnie z wytycznymi korporacyjnymi

Nasze wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w mowie i piśmie
• Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych będzie dodatkowych atutem
• Wysokie zdolności komunikacyjne; znajomość terminów technicznych
• Bardzo dobra znajomość pakietu Office (PowerPoint, Word, Excel)
• Dobre wyczucie kolorów i układu na stronie
• Mile widziana znajomość MS SharePoint
• Zdolność szybkiej pracy pod presją czasu
• Udowodniona umiejętność pracy w profesjonalnym środowisku bankowym będzie dodatkowym atutem
• Wyższe wykształcenie

Oferujemy:
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• Szkolenie wdrożeniowe
• Korzystanie z narzędzi korporacyjnych
• Umowa o pracę

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres: [email protected]

Zapraszamy do bezpośredniej rejestracji na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-02
Wyświetlona: 6159 razy