Configuration Manager

praca it: etat dla Adecco Poland / Warszawa

Tagi: Continous Integration configuration manager oracle IT kierownik

Główne obowiązki na stanowisku:
•Nadzorowanie i usprawnienie środowiska Continous Integration;
•Zarządzanie środowiskami integracyjnymi (deployments);
•Nadzór nad procesem CI;
•Zarządzanie przygotowaniem artefaktów do wydań oprogramowania;
•Sporządzanie Release Notes;
•Zarządzanie repozytorium artefaktów;
•Rozwijanie narzędzi do budowy i integracji binariów (Maven, Jenkins).

Wymagania:
•Minimum roczne doświadczenie na stanowisku odpowiadającym profilowi;
•Bardzo dobra znajomość zagadnień cyklu życia oprogramowania (Releases, Builds);
•Bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle, solidne podstawy administracji, dużym atutem będzie również znajomość tuningu baz danych (znajomość PLSQL oraz JAVA);
•Bardzo dobra znajomość serwerów aplikacji Weblogic oraz Tomcat;
•Bardzo dobra znajomość Maven (buildy oprogramowania, rozwój pluginów);
•Dobra znajomość JAVY oraz Unix Shell;
•Dobra znajomość systemu operacyjnego Unix;
•Znajomość i doświadczenie w konfigurowaniu środowiska Continous Integration (Jenkins, Hudson);
•Doświadczenie w zarządzaniu wersją oprogramowania, przygotowywanie wersji produkcyjnych;
•Wykształcenie wyższe kierunkowe: informatyka;
•Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;
•Nastawienie na cel i realizację zadań.

Oferujemy:
•Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego;
•Atrakcyjne wynagrodzenie;
•Pakiet socjalny;
•Niezbędne narzędzia pracy;
•Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
•Pracę w dynamicznym zespole;
Odpowiednio dobrany system szkoleń zapewniony w ramach programu rozwoju pracownika

Oferta dotyczy pracy stałej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-04
Wyświetlona: 5036 razy