Programista Adobe Flex

praca it: etat dla Grape Software / Kraków

Tagi: Flex AIR Adobe Flash

Ref.: SC/FXQ1

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w programowaniu w technologii Adobe Flex,
  • bardzo dobra znajomość technologii Adobe Flex 3 lub 4,
  • bardzo dobra znajomość ActionScript 3.0,
  • znajomość frameworków MVC – Swiz, PureMVC, Cairngorm lub innych oraz wzorców projektowych,
  • znajomość architektury środowiska Flash Player,
  • znajomość narzędzi takich jak: Ant, Maven, Subversion,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • samodzielność,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego, co najmniej w stopniu umożliwiającym komunikację oraz korzystanie z dokumentacji

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi Adobe Fireworks / Photoshop / Illustrator,
  • znajomość systemów kontroli wersji Git oraz Clearcase
  • znajomość podstaw HTML, CSS, JavaScript,
  • zmysł estetyki.

Zakres obowiązków:

  • praca w zespole tworzącym aplikacje w technologii Flex/AIR,
  • współpraca z zespołami tworzącymi logikę po stronie serwera,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • testowanie aplikacji oraz współpraca z zespołem testerów

Oferujemy:

  • umowa o pracę lub inna forma współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę przy ciekawych projektach w międzynarodowych zespołach
  • ciągły kontakt z najnowszymi technologiami,
  • możliwość szybkiego rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności,
  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
  • szkolenia i certyfikaty,
  • prywatną opiekę medyczną.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-05
Wyświetlona: 5744 razy