Webdeveloper

praca it: etat dla Agencja Reklamowa CONTACT / Elbląg

Tagi: programista php MySQL flash webdeveloper

Opis stanowiska:
Osoba będzie członkiem zespołu tworzącego serwisy i aplikacje internetowe oraz będzie zaangażowana w bieżącą obsługę i serwis istniejących wdrożeń.

Wymagania:

  • doświadczenie w programowaniu serwisów WWW i aplikacji internetowych
  • prakytyczna znajomość programu Photoshop umożliwiająca cięcię layoutów
  • praktyczna znajomość technologii internetowych (HTML, AJAX / JavaScript – głównie jQuery, CSS)
  • praktyczna znajomość programowania w PHP5 (co najmniej 2 lata)
  • praktyczna znajomość programowania obiektowego
  • praktyczna znajomość systemu szablonów Smarty
  • wiedza w zarządzaniu bazami danych MySQL
  • umiejętność pracy z cudzym kodem
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i rzetelność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych

Mile widziane:

  • znajomość HTML5
  • znajomość API Google Maps
  • znajomość API Facebook
  • znajomość Flash i ActionScript

Oferujemy:

  • pracę w młodym, zgranym zespole
  • pracę na pełen etat w biurze w Elblągu
  • miłą atmosferę pracy
  • rozwój umiejętności

Wymóg rekrutacyjny:

  • prosimy o załączenie CV
  • prosimy o załączenie portfolio wykonanych realizacji w postaci linków
  • prosimy o załączenie przykładowego kodu php

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-05
Wyświetlona: 4641 razy