ActionScript developer

praca it: etat dla Brad Management Consulting / Kraków

Tagi: Flash Actionscript Programista Javascript Java

ZADANIA

Współtworzenie oprogramowania odtwarzacza video (www.screen9.com)

· tworzenie aplikacji w ActionScript (w tym praca w oparciu o isniejący kod)
· integracja z serwisami sieciowymi przy użyciu Javascript
· tworzenie nowych API oraz krytyczne opiniowanie istniejących ze względu na ich poprawność i funkcjonalność
· integracja i rozbudowa statystyk

WYMAGANIA

· 4 lata doświadczeniaw programowaniu z użyciem ActionScript (także wersja 3)
· 3 lata doświadczenia komercyjnego lub freelancerskiego w programowaniu z użyciem
JavaScript
· Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

· Znajomość FlowPlayer, Flash CS3/CS4 (projektowanie graficzne), Flex
· Znajomość systemów kontroli wersji (Subversion, CVS, inne)
· Doświadczenie w pracy z linią komend Unix
· Doświadczenie w pracy z odosobnionymi fragmentami szerszych projektów
· Doświadczenie w integracji projektów z zewnętrznymi API

OFERUJEMY

· Atrakcyjne wynagrodzenie (4000-6000 NETTO)
· Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
· Możliwość rozwoju zawodowego

Załącznik
Pobierz actionscript_developer_ogloszenie.pdf

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-11
Wyświetlona: 6345 razy