web developer/user interface developer

Tagi: front end developer webmaster web developer uid user interface developer

Kogo szukamy…
Webmastera doświadczonego w kodowaniu przyjaznych użytkownikowi interfejsów. Eksperta w technologiach webowych (X)HTML, CSS, JavaScript, który jest na bieżąco z nowościami i pragnie doskonalić swoje umiejętności.

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona dołączy do działu UID. Do jej głównych obowiązków należeć będzie kodowanie dostarczanych designów do XHTML, CSS oraz programowanie JavaScript.

Ta oferta jest dla Ciebie, jeżeli…

- dobrze porozumiewasz się w języku angielskim i chcesz tę umiejętność doskonalić,

- dobrze się czujesz w wielokulturowej i dynamicznej organizacji,

- cenisz ciekawą pracę i chcesz uczestniczyć w innowacyjnych, dużych międzynarodowych projektach,

- potrafisz właściwie ocenić zakres prac i czas wymagany na realizację projektu,

- jesteś osobą zorganizowaną,

- chcesz rozwijać swoje umiejętności.

Wymagania

- umiejętność budowania przyjaznych użytkownikowi interfejsów potwierdzona poprzez w portfolio,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji interaktywnej,

- znajomość procesu produkcji designu,

- znajomość (X)HTML, CSS, JavaScript (w tym AJAX),

- mile widziana znajomość Adobe Flash (w tym ActionScript),

- znajomość i doświadczenie w pracy z Adobe Photoshop i Fireworks,

- zrozumienie wymagań web accessibility oraz powiązanych technologii,

- mile widziane doświadczenie w ASP oraz .NET.

Oferujemy

- pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach dla prestiżowej, globalnej agencji interaktywnej,

- możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę na czas nieokreślony,

- pakiet socjalny,

- unikalnie dobrą atmosferę w pracy i po godzinach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-12
Wyświetlona: 11812 razy