Front-end Developer

praca it: etat dla Kolor / Kraków

Tagi: html css js javascript front-end developer

Poszukujemy kandydata/kandydatki, do pracy/współpracy na pełny etat.

Praca w Krakowie. Pomoc w rozwoju 3 globalnych startupów.

Zakres obowiązków:
- Programowanie warstw front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem HTML, CSS i JavaScript,
- Optymalizację stosowanych rozwiązań,
- Współpraca z zespołem funkcjonalnym i developerskim w przygotowywaniu rozwiązań,
- Wsparcie wdrożeń oraz przygotowanie dokumentacji.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość XHTML, HTML5,
- bardzo dobra znajomość CSS2 i CSS3,
- dobra znajomość JavaScript.

Mile widziane:
- znajomość programów graficznych umożliwiająca obróbkę grafiki,
- doświadczenie w pracy zespołowej,
- czapka w kratkę.

Oferujemy:
- świetne miejsce pracy, w kreatywnym i wypełnionym pozytywną energią miejscu na krakowskim Kazimierzu,
- stabilność lepszą niż w związkach małżeńskich,
- praca przy projektach którymi chętnie się pochwalisz,
- ścierki do wycierania kurzu z monitora,
- fajna atmosfera wypełniona ludzką energią,
- elastyczne godziny pracy, ale jeśli śpisz do 13 to nie pisz.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-13
Wyświetlona: 5891 razy