Programista SharePoint

praca it: etat dla ITMAGINATION / Warszawa

Tagi: programista SharePoint C# SQ NET

ITMAGINATION to firma informatyczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie oraz dostarczaniu systemów baz danych, analitycznych i raportowych. Oferujemy rozwiązania optymalizujące przepływ informacji oraz automatyzujące procesy biznesowe. Autorskie rozwiązania Business Intelligence wspierają analizę oraz podejmowanie decyzji m.in. w dziedzinie sprzedaży, logistyki, budżetowania oraz zarządzania finansami.

Poszukujemy doświadczonego programisty do realizacji projektów opartych o technologie .NET oraz SQL Server. Dołącz do grona specjalistów i realizuj projekty dla międzynarodowych koncernów.

Programista SharePoint Miejsce pracy: Warszawa Numer referencyjny: MOSS/12/2011

Opis stanowiska:

* Tworzenie aplikacji na platformie SharePoint 2007 oraz 2010 * Modelowanie oraz tworzenie oprogramowania z wykorzystaniem ASP.NET 4.0 oraz SQL Server 2008 R2 * Opracowywanie i implementację architektury systemu * Opracowywanie i implementację klas bazowych oraz serwisów do wykorzystania przez innych programistów

Wymagania:

* Doświadczenia w rozwoju aplikacji w oparciu o SharePoint * Bardzo dobrej znajomości programowania obiektowego opartego o .NET 3.5 lub 4.0 * Bardzo dobrej znajomości T-SQL i umiejętności tworzenia wydajnych zapytań * Doświadczenia w realizacji projektów opartych o ASP.NET, Entity Framework (lub inny ORM, np. nHibernate), Unity (lub inny container), WCF * Znajomości i umiejętności wykorzystania wzorców projektowych * Zdolności analitycznego myślenia, kreatywności, entuzjazmu i samodzielności * Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

* Konkurencyjne wynagrodzenie * Udział w ambitnych projektach przy użyciu najnowszych technologii. * Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. * Ścieżkę rozwoju odpowiadającą indywidualnym potrzebom kandydata. * Pracę wśród najlepszych specjalistów na rynku. * Ścieżkę certyfikacyjną Microsoft Certified Professional.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-16
Wyświetlona: 4899 razy