Programista PHP

zlecenia it dla Joy Intermedia / Wrocław

Tagi: Programista PHP

Agencja Joy Intermedia świadczy kompleksowe usługi z zakresu marketingu zintegrowanego. Naszą pozycję budujemy dzięki powodzeniu autorskich produktów – Rocket Media, Mailingo, Sendo, Fanpager.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

PROGRAMISTA

Programowanie stron i projektowanie aplikacji to Twoje mocne strony? Z łatwością przystosowujesz się do dynamicznych zmian w środowisku internetu i szybko przyswajasz wiedzę z zakresu programowania?

Szukamy ludzi, którzy lubią wyzwania i potrafią pracować pod presją czasu. W naszej firmie każdy ma realny wpływ na kształt realizowanych zadań. Pracujemy w przyjaznej atmosferze. Zrób krok w przyszłość! Aplikuj TERAZ.

Oferujemy:
- pracę w młodym, kreatywnym zespole
- wyposażone stanowisko i komfortowe warunki pracy
- udział w realizacji unikalnych projektów
- możliwość podejmowania decyzji w obrębie realizowanego projektu
- ciągły rozwój zawodowy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania:
- tworzenie systemów rozszerzających zakres usług agencji
- projektowanie aplikacji internetowych
- budowa aplikacji w oparciu o technologie PHP i MySQL
- wdrażanie, testowanie oraz utrzymywanie jakości oprogramowania nowych systemów

Wymagania:
- doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych
- znajomość XHTML/HTML oraz CSS
- umiejętność programowania w PHP
- znajomość MySQL
- umiejętność pracy w zespole
- zdolność szybkiego przyswajania wiedzy teoretycznej i praktycznej
- umiejętność analitycznego myślenia
- rzetelność i terminowość

Dodatkowym atutem będzie znajomość: jQuery, frameworków KohanaPHP lub/i Zend Framework, Facebook API.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-16
Wyświetlona: 4901 razy