Programista Objective C

Tagi: Objective - C iPhone iPad Apple developer

Kogo szukamy

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku Programista Objective będzie członkiem zespołu wdrażającego aplikacje na urządzania iPhone, iPad oraz iPod Touch.

Ta oferta jest dla ciebie jeżeli…

- lubisz wyzwania i podchodzisz do nich z entuzjazmem,

- praca i to co w niej robisz jest dla Ciebie ważne,

- jesteś osobą kreatywną, potrafiącą rozwiązywać skomplikowane problemy,

- potrafisz pracować pod presją czasu.

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka angielskiego,

- umiejętność programowania w języku Objective-C,

- znajmość Cocoa Touch, Xcode, Interface Builder oraz Instruments,

- minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę iOS, poparte projektami,

- doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej.

Mile widziane

- konkretne przykłady aplikacji dostępnych w AppStore,

- doświadczenie w programowaniu na platformę Android,

- znajomość HTML 5/CSS oraz SQL.

Co oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w środowisku międzynarodowym przy ciekawych projektach dla prestiżowych klientów,

- kontakt z najnowszymi technologiami,

- możliwość zdobywania certyfikatów branżowych,

- pracę w młodym i kreatywnym zespole,

- pakiet socjalny.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-17
Wyświetlona: 12102 razy