Młodszy programista / Młodsza programistka PHP

praca it: etat dla Interaktywny Instytut Badań Rynkowych / Warszawa

Tagi: php programowanie developer

Zadania przyszłego pracownika

utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji webowych, czynny udział w procesie przygotowania narzędzi do realizacji badań marketingowych.

Oczekiwania wobec kandydatów

znajomość języków programowania: php, javascript, znajomość technik i standardów webowych: html, css,optymalizacja grafiki, znajomość bazy danych mysql, języka SQL umiejętność pracy w grupie, podstawowa znajomość języka angielskiego umożliwiającego czytanie dokumentacji technicznej.

Dodatkowe atuty

znajomość systemów: unix, linux, podstawa znajomości jQuery, podstawa znajomości ActionScript, znajomość systemów kontroli wersji svn / git, bardzo dobre wyniki w nauce, znajomość innego języka programowania, chęć nauki nowych technologii.

Oferujemy:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, różnorodne, ciekawe projekty (np.: serwisy internetowe, skomplikowane procedury bazodanowe), elastyczne godziny pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia, pracę w przyjacielskiej atmosferze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-19
Wyświetlona: 4794 razy