Specjalista ds. Klientów Międzynarodowych (język niemiecki/francuski/włoski/hiszpański)

praca it: etat dla Devonshire / Kraków

Tagi: IT języki obce

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma IT, będąca jedną z największych na świecie marek działających w branży internetowej.

W związku z rozwojem polskiego oddziału firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Klientów Międzynarodowych
(język niemiecki/francuski/włoski/hiszpański)

Zadania osoby na tym stanowisku związe będą z:

- budowaniem i utrzymywaniem długofalowych relacji handlowych z Klientami w wybranym regionie świata
- mailowym i telefonicznym kontaktem z nowymi/aktualnymi Klientami w jednym z języków: niemieckim, francuskim, włoskim lub hiszpańskim
- monitorowaniem realizacji usług i ich zgodności z oczekiwaniami Klienta
- wsparciem dla działu marketingu w realizowanych kampaniach

Jeśli zatem znasz biegle język angielski oraz jeden z innych europejskich języków, a ponadto:

- masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta na rynkach międzynarodowych
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami to dla Ciebie przyjemność
- Internet i bliskie jemu technologie są dla Ciebie nie tylko ciekawe ale i zrozumiałe
- jesteś zdecydowana/y w działaniu, lubisz samodzielność i wyzwania…
…koniecznie prześlij do nas swoją aplikację!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-23
Wyświetlona: 6300 razy