Starszy Programista Frontend / Web Developer

praca it: etat dla Redefine / Warszawa

Tagi: javascript internet programista html css

Zadania przyszłego pracownika:

  • tworzenie stron WWW na podstawie dostarczonych projektów graficznych
  • rozwijanie aplikacji ipla na telewizorach LG i Philips oraz konsoli Playstation 3
  • tworzenie aplikacji internetowych w języku javascript

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość HTML i CSS
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego w języku javascript
  • znajomość biblioteki jQuery
  • znajomość formatów json i XML
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • umiejętność pracy w środowisku Unix (Linux)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację (mailową / telefoniczną) z partnerami zagranicznymi
  • podstawowa znajomość PHP i Ruby on Rails

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać:

  • samodzielności w zakresie przydzielonych zadań
  • umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy
  • zaangażowania w powierzone projekty

Oferujemy:

  • uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach informatycznych
  • rozwój kompetencji
  • pracę w młodym zespole
  • nieformalną atmosferę pracy
  • elastyczne godziny pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-24
Wyświetlona: 4865 razy