Flash Animator

praca it: etat dla FireFly Creation / Warszawa

FireFly Creation- agencja reklamowa full service poszukuje kandydata na stanowisko : Flash Animator

Szukamy Flash Animatorów zarówno z większym jak i mniejszym bagażem doświadczeń, którym oferujemy duże możliwości rozwoju w naszej firmie.

Aby przybliżyć bardziej czym zajmuje się nasza agencja odsyłamy do strony: www.ffcreation.com

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia (dane kontaktowe, portfolio w formie linków lub załączników) na adres:
[email protected]

Po przesłaniu portfolio będziemy kontaktować się z Państwem mailowo bądź telefonicznie i podamy wtedy więcej detali dotyczących naszej oferty.

Poniżej przesyłam szczegóły oferty:

Wymagania:
– ciekawe portfolio
– bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop oraz Macromedia Flash
– talent plastyczny

Mile widziane:

– znajomość programów Corel Draw lub Adobe Ilustrator oraz programów 3D,
– umiejętność pracy w zespole, często pod presją czasu
– chęć rozwoju, zaangażowanie
– samodyscyplina oraz terminowość wykonywania prac

Zakres obowiązków:

tworzenie projektów serwisów www, realizowanie kampanii w sieci internet, animacje do flashowych prezentacji.

Naszym pracownikom zapewniamy super warunki: dobry sprzęt, wygodne stanowisko pracy, dobra lokalizacja w nowym budownictwie, premie, koleżeńską atmosferę i rozwój.

…a po pracy niezapomniane wyjscia "integracyjne" :)

Czekamy na zgłoszenia!

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-06-10
Wyświetlona: 5428 razy