Konsultant Biznesowy Oracle

praca it: etat dla [email protected] / Gliwice

Tagi: Oracle ERP Oracle R12

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta Biznesowego ze znajomością Oracle.

Opis stanowiska:
• Testowanie standardowych/modyfikowanych funkcjonalności
• Prowadzenie użytkowników we wszystkich cyklach testów aplikacji (również prowadzenie szkoleń)
• Rozwiązywanie problemów użytkowników
• Zapewnienie lokalnego wsparcia podczas implementacji
• Modyfikacja oraz rozwijanie lokalizowanej zawartości testowej bazujące na danych wprowadzanych przez użytkowników
• Analiza i rozwiązywanie problemów
• Wsparcie działań oraz ich koordynacja z głównym zespołem

Wymagania stawiane pracownikowi:
• Co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w systemach ERP Oracle (moduły: Oracle R12 Financials, Oracle R12 Procurement, Peoplesof R9, HR-AM, HR-T&L)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Gotowość do wyjazdów służbowych (Niemcy)
• Umiejętność pracy zespołowej
• Dobra organizacja pracy

Firma oferuje:
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym międzynarodowym otoczeniu
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość współpracy z najlepszymi specjalistami z całego świata

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-01-26
Wyświetlona: 8783 razy