Architekt informacji

praca it: etat dla eSKY.pl S.A. / Katowice

Tagi: architekt informacji

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl to jedna z największych firm turystycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, hoteli, wycieczek, a także ubezpieczeń podróżnych. Swoje oddziały posiadamy w Polsce, Brazylii, Bułgarii i Rumunii, a już wkrótce w kolejnych państwach. W związku z dynamicznym rozwojem spółki, do Działu IT w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko: Architekt informacji.

Wymagania:
• Doświadczenie w projektowaniu funkcjonalnym architektury informacji na potrzeby e-commerce;
• Znajomość metod badań użyteczności oraz narzędzi wspomagających badania;
• Minimum roczne doświadczenie poparte portfolio prac;
• Znajomość Axure RP Pro;
• Umiejętność logicznego myślenia, analizy, wyciągania wniosków;
• Dokładność i terminowość.

Zakres obowiązków:
• Opracowywanie i późniejsza modyfikacja architektury informacji oraz utrzymywanie jej w spójności dla ekranów potwierdzeń procesu transakcyjnego, komunikatów i e-maili;
• Projektowanie i modyfikacja makiet ekranów potwierdzeń, innych ekranów związanych z procesem transakcyjnym oraz e-maili w Axure RP;
• Negocjacje, konsultacje, dbanie o użyteczność i realizację celów biznesowych;
• Pisanie dokumentacji procesów;
• Nadzorowanie przebiegu prac nad budowaniem i aktualizacją e-maili potwierdzających, komunikatów i ekranów transakcyjnych;
• Przygotowanie koncepcji narzędzi wspomagających workflow;
• Opieka merytoryczna nad narzędziami wspomagającymi workflow.

Oferujemy:
• Pracę w doświadczonym zespole;
• Umowę o pracę na czas nieokreślony, uzupełnianą atrakcyjnym systemem premiowym;
• Zniżki na wakacyjne wypady dla Ciebie i Twoich znajomych;
• Ciekawą pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów;
• Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie;
• Profesjonalne szkolenia podnoszące kwalifikacje;
• Nieformalną i przyjazną atmosferę współpracy opartą na partnerstwie i otwartej komunikacji;
• Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym kompleksie biurowym.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-01
Wyświetlona: 8401 razy