Projektant/Programista Baz Danych (MS SQL Server)

praca it: etat dla Integra Consulting / Poznań

Tagi: MSSQL MSSQL Reporting Servies T-SQL C# VBA

INTEGRA CONSULTING jest firmą doradczo – szkoleniową, istniejącą od 1995 roku. Tworzy ją grupa konsultantów, trenerów – psychologów i menedżerów o bogatym doświadczeniu w pracy z zespołami ludzi.

Obecnie dla naszego Partnera, ogólnopolskiej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która dynamicznie się rozwija i inwestuje w nowoczesne rozwiązania z dziedziny Business Intelligence poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer referencyjny: PPBD/12

Opis stanowiska:
•Dostarczanie specjalistycznych raportów i analiz kluczowych dla podejmowania decyzji zarządczych
•Rozwój i utrzymanie aplikacji opartych na technologiach i mechanizmach bazodanowych
•Bieżące modelowanie i rozwój hurtowni danych
•Modyfikowanie i optymalizacja już istniejących procesów przetwarzania danych

Wymagania:
•Teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu Business Intelligence
•Praktyka zawodowa w zakresie zagadnień baz danych i praktyczna znajomość Microsoft SQL Server 2005/2008
•Sprawne posługiwanie się językiem programowania T-SQL, C#.NET, VBA
•Doświadczenie w zakresie korzystania z technologii MS SQL Server Reporting Services, ASP.NET, AJAX
•Doświadczenie zakresie technologii publikacji treści w Internecie
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Wykształcenie informatyczne
•Umiejętność logicznego myślenia, analizy i syntezy informacji, wnioskowania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-01
Wyświetlona: 5548 razy