grafik kreatywny / graphic designer

praca it: etat dla Artcore / Warszawa

Tagi: grafik kreatywny graphic designer

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· projektowanie materiałów identyfikacyjnych do druku (logotypy, prezentacje, plakaty, ulotki, foldery, POS) · projektowanie do internetu (strony, bannery)

WYMAGANIA:

· kreatywność i samodzielność · doświadczenie w projektowanie i przygotowywaniu do druku podparte dobrym portfolio · bardzo dobra znajomość pakietu Adobe CS · umiejętność rozwiązywania problemów technicznych · komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów · umiejętność pracy indywidualnej i w zespole · dobra organizacja pracy, umiejętność rozplanowania zadań w czasie · umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresowych · dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie · pasja, odpowiedzialność, elastyczność

MILE WIDZIANE (nie wymagane):

· znajomość środowiska 3D · znajomość programu After Effects · znajomość programu Final Cut

OFERUJEMY:

· pracę w młodym i kreatywnym zespole, w którym nikt nie pali papierosów · pracę w pełnym wymiarze godzin (40 tygodniowo) · pracę w naszym biurze na Sadybie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-02
Wyświetlona: 6548 razy