Frontend Developer (HTML/CSS/JS)

praca it: etat dla Ivision.pl / Kraków

Tagi: koder html css js frontend

Ivision.pl jest agencją świadczącą kompleksową obsługę firm w Mediach Interaktywnych. Główne obszary naszych działań to:
- wdrażanie zaawansowanych serwisów internetowych
- budowa aplikacji webowych (ERP, e-commerce)
- marketing internetowy
- multimedia, produkcja video

W obecnym momencie poszukujemy kandydata na stanowisko Frontend Developer.

Zakres obowiązków:

- Prace przy HTML/CSS/JS wdrażanych serwisów/portali internetowych.
- Wdrażanie serwisów opartych o WordPress/Typo3/Drupal

Oferujemy:

- Udział w ciekawych projektach
- Stabilną pracę teamie stawiającym na jakość
- Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość xHTML/CSS
- Znajomość Javascript/JQuery
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość WordPress
- Podstawowa znajomość PHP
- Mile widziana znajomość Typo3 lub Drupal
- Mile widziane wyczucie estetyczne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-02
Wyświetlona: 5590 razy