iOS (iPhone/iPad) Developer

praca it: etat dla MoveApp / Me & My Friends / Wrocław

Tagi: iOS iPhone iPad programista developer

MoveApp / Me & My Friends

MoveApp jest częścią agencji Me & My Friends, która od 2006 roku zajmuje się dostarczaniem swoim klientom najwyższej jakości rozwiązań interaktywnych na potrzeby marketingu.
MoveAPP jako autoryzowany deweloper Apple specjalizuje się w projektowaniu i realizacji aplikacji mobilnych na platformy Mac iOS (iPhone, iPad) oraz Android.
Tworząc zarówno autorskie programy jak i dedykowane rozwiązania wychodzimy naprzeciw zróżnicowanym potrzebom wsparcia działań biznesowych i marketingowych.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku iOS Developer będzie odpowiedzialna za tworzenie aplikacji na urządenia mobilne iPad, iPhone przy użyciu iPhone SDK, Xcode, Objective-C.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Objective-C i Xcode
  • Umiejętność pisania aplikacji bez użycia IB
  • Co najmniej 1 aplikacja umieszczona w AppStore
  • Terminowość

Oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Stałe wynagrodzenie
  • Pracę w centrum Wrocławia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-03
Wyświetlona: 5210 razy