Lider zespołu programistów / Menedżer projektów

praca it: etat dla Software Focus Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: php zarządzanie

Software Focus Sp. z o.o.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania IT z zakresu tworzenia zaawansowanych aplikacji dedykowanych.

Lidera zespołu programistów / Menedżer projektów

Nr ref: PM_2012_1/SF
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- Kompleksowa obsługa procesów technologicznych
- Zapewnienie najwyższej jakości tworzonych projektów, przestrzeganie analiz biznesowych i dokumentacji
- Nadzór nad zespołem developerskim – Kontakty z podwykonawcami i partnerami
- Wsparcie prac programistycznych (php, Zend Framework, Yii)
- Rekrutacja pracowników

Wymagania

- Doświadczenia na podobnym stanowisku
- Umiejętność sprawnej komunikacji, negocjacji
- Dobra organizacja pracy
- Pragmatyczne podejście do problemów
- Interdyscyplinarność i otwarcie na nowe
- Doskonałą znajomość technologii internetowych (html, css, php)
- Znajomość frameworków php: Zend Framework, Yii

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-03
Wyświetlona: 4899 razy