Programista aplikacji mobilnych

praca it: etat dla Experis IT / Gdańsk

Tagi: aplikacje mobline IOS Android Windows Mobile Android API Java ME Windows Phone 7 Development Tools

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięku czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.

Dla naszego Klienta, norweskiej firmy o ugruntowanej pozycji w branży IT, budującej zespół profesjonalistów w Trójmieście, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref: 244135/SC
Miejsce pracy: Gdańsk

Szukamy osób, które pragną zostać członkami zespołu profesjonalistów, dbających o wysoką jakość oprogramowania.

Opis stanowiska:

• Rozwój oprogramowania;
• Projektowanie zróżnicowanych aplikacji mobilnych;
• Testowanie tworzonych aplikacji.

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe;
• 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• Doświadczenie w pracy na mobilnych systemach operacyjnych (IOS, Android, Windows Mobile);
• Praktyczna znajomość technologii Android API, Java ME, Windows Phone 7 Development Tools;
• Dobra znajomość programowania w językach obiektowych;
• Dobra znajomość języka angielskiego;
• Entuzjazm i otwartość na nowe wyzwania oraz kreatywność.

Oferujemy:

• Konkurencyjne wynagrodzenie: 6 000 do 8 500 PLN brutto miesięcznie;
• Pakiet dodatkowych świadczeń (karta Multisport, prywatne ubezpieczenie medyczne);
• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku;
• Szerokie możliwości rozwoju oraz nabywania nowych umiejętności;
• Doskonałą atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-13
Wyświetlona: 10542 razy