Tester / Specjalista ds. Wdrożeń

praca it: etat dla Experis IT / Sopot

Tagi: bazy danych PL/SQL

Experis jest światowym liderem w dziedzinie doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów na stanowiska w sektorze IT, Inżynieria i Finanse.

Experis łączy wiedzę na temat branży z wyjątkowym zrozumieniem ludzkiego potencjału, dzięku czemu zapewnia kandydatom możliwość rozwoju zawodowego, poprzez pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii wśród najlepszych specjalistów z branży IT.

Dla naszego Klienta – firmy oferującej kompleksowe rozwiązania biznesowe dla instytucji ubezpieczeniowo-finansowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref: 244359/SC
Miejsce pracy: Sopot

Od kandydatów oczekujemy:

• Rocznego doświadczenia w pracy z systemami informatycznymi;
• Doświadczenia w testowaniu oprogramowania i środowisk informatycznych pod względem funkcjonalnym, logicznym i wydajnościowym;
• Umiejętności pisania scenariuszy testowych, planów testów, instrukcji użytkownika;
• Znajomości języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej);
• Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
• Umiejętności pracy w zespole oraz samodzielności;
• Chęci rozwioju.

Mile widziane:

• Znajomość branży ubezpieczeniowo-finansowej;
• Znajomość relacyjnych baz danych i PL/SQL;
• Doświadczenie w automatyzacji testów;
• Doświadczenie przy analizie danych.

Zakres obowiązków:

• Dbanie o wysoką jakość oprogramowania;
• Budowanie scenariuszy testowych oraz planów testów;
• Przeprowadzanie testów funkcjonalnych na podstawie analizy i dokumentacji projektowej.

Oferujemy:

• Ciekawe i dynamiczne środowisko pracy u jednego z wiodących producentów branży IT;
• Dostęp do nowoczesnych technologii;
• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
• Przyjazną atmosferę w pracy.

Dzięki nam możesz zostać członkiem zespołu profesjonalistów i zrealizować swoje pasje zawodowe.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-13
Wyświetlona: 6433 razy