System Administrator Cloud/Linux

praca it: etat dla Clearcode / Digimedia Sp z o.o. / Wrocław

Tagi: linux cloud ec2 amazon aws

Clearcode to prężna firma, której głównym obszarem działalności jest rozwój oraz tworzenie dedykowanych rozwiązań na potrzeby naszych klientów. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko System Administrator.

Zakres obowiązków:

  • Administracja serwerami Linux / Unix oraz zainstalowanymi na nich aplikacjami.
  • Utrzymanie i rozwój środowisk developerskich i produkcyjnych.
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi.
  • Administracja serwerami klientów.
  • Reakcja na zgłoszenia.
  • Deployment aplikacji.

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość na poziomie administratora dowolnego systemu z rodziny Linux (Debian, CentOS, RedHat, Gentoo).
  • Znajomość konfiguracji i optymalizacji Apache/nginx i baz danych MySQL, postgreSQL.
  • Umiejętność tworzenia skryptów (bash + narzędzia konsolowe).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziana:

  • Znajomość zagadnień związanych z Amazon AWS.
  • Znajomość zagadnień zagadnień związanych ze skalowaniem i przeprowadzaniem testów obciążeniowych aplikacji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-14
Wyświetlona: 5879 razy