Stażysta w redakcji serwisów technologicznych

praca it: etat dla NETSTEL Software / Kraków

Tagi: staż redakcja

Obecnie do siedziby naszej firmy NETSTEL Software w Krakowie, poszukujemy Stażysty do redakcji serwisów technologicznych.

Opis stanowiska:

- Redagowanie tekstów na temat programów,
- Testowanie programów,
- Korekta tekstów,
- Publikowanie materiałów na portalach internetowych należących do firmy Netstel Software.

Wymagania:

- Znajomość tematyki programów/software oraz rynku oprogramowania ogólnie (w tym pojęć typu: P2P, open source).

- Znajomość j. angielskiego, umiejętność przeczytania ze zrozumieniem typowych amerykańskich i brytyjskich tekstów o tematyce oprogramowania (niejednokrotnie slangu).

- Poprawne operowanie językiem polskim. Formułowanie logicznych i zwartych zdań oraz tekstów o różnej długości.

- Umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie, znajomość branżowych stron/blogów dotyczących sprzętu komputerowego

- Bardzo dobra znajomość pakietów OpenOffice.

Mile widziane:

- Znajomość użytkowa skryptów WordPress, Joomla
- Ogólna wiedza na temat SEO/SEM i optymalizacji stron
- Podstawy HTML/CSS

Oferujemy:

Możliwość pracy przy rozwijaniu dużych projektów internetowych.

Możliwość stałego zatrudnienia po okresie stażu.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-17
Wyświetlona: 6205 razy