PHP Developer / Programista PHP

praca it: etat dla ATERIMA / Kraków

Tagi: PHP MySQL Zend Cake Programista

Aterima jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. W związku z rozwojem działu poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Programista PHP

Nr ref. PHP/KR/2012
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • tworzenie i rozbudowa zaawansowanych projektów webowych w PHP
  • rozwój istniejących serwisów www
  • wdrażanie i utrzymywanie oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP oraz HTML, CSS poparta min. rocznym doświadczeniem
  • umiejętność tworzenia aplikacji webowych
  • znajomość zasad programowania obiektowego
  • doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (Cake PHP i/lub Zend)
  • dobra znajomość języka JavaScript (mile widziane JQuery)
  • znajomość architektury MVC
  • doświadczenie w pracy z bazami danych MySQLi/lub SQLite
  • zdolność myślenia analitycznego i abstrakcyjnego
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność korzystania z dokumentacji w języku angielskim
  • komunikatywność
  • zaangażowanie w realizowane projekty

Mile widziane:

  • umiejętność pracy z systemem kontroli wersji git
  • znajomość innych skryptowych języków programowania
  • umiejętność pisania testów jednostkowych (PHPUnit)
  • znajomość systemu Linux na poziomie użytkownika
  • znajomość Wordpress
  • podstawy pozycjonowania stron
  • znajomość programu Adobe Photoshop w stopniu umożliwiającym cięcie projektów z plików PSD

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • możliwość realizacji innowacyjnych projektów od początku do końca
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę od pn do pt w godz. 8-16 lub 9-17
  • możliwość rozwoju i dużą samodzielność w działaniu
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • ponad trzy tysiące darmowych miejsc parkingowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-17
Wyświetlona: 5487 razy