Administrator Systemów

praca it: etat dla Grupa Allegro / Poznań

Tagi: Administrator Systemów Mac OS X Mac MacOS Apple Open Directory

Zadania:

• administracja systemami klienckimi, serwerowymi oraz oprogramowaniem na platformie Mac OS X
• administracja systemami klienckimi, serwerowymi oraz oprogramowaniem na platformie Microsoft w środowisku Active Directory
• administracja systemami z rodziny Microsoft System Center
• zapewnienie wysokiej wydajności oraz ciągłości działania podległym systemom
• zarządzanie bezpieczeństwem, kopiami zapasowymi oraz dostępem do systemów
• monitorowanie systemów oraz aplikacji pod kątem stabilności, bezpieczeństwa oraz wydajności
• udział w innych projektach IT

Wymagania:

• kilkuletnie doświadczenie w obszarze utrzymania systemów oraz oprogramowania na platformie Mac OS X
• praktyczna znajomość systemów centralnego zarządzania stacjami klienckimi na platformie Mac OS X np. środowiska Open Directory
• praktyczna znajomość narzędzia DeployStudio
• bardzo dobra znajomość Mac OS X, MS Windows, usługi Active Directory oraz System Center Configuration Manager
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz czytanie dokumentacji technicznej
• komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
• wykształcenie wyższe

Dodatkowymi atutami będą:

• doświadczenie w obszarze utrzymania i rozwoju środowisk wirtualnych
• mile widziana znajomość zagadnień dotyczących infrastruktury klucza publicznego (PKI)
• posiadanie certyfikatów MCSE i/lub MCITP

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• dodatkowe pakiety socjalne (opieka zdrowotna, dofinansowanie zajęć sportowych)
• świetną atmosferę pracy w zgranym i kreatywnym zespole
• szansę rozwijania kwalifikacji i kariery zawodowej
• nowoczesne stanowisko pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-20
Wyświetlona: 6092 razy