Django Developer - Rynek Główny, Kraków

praca it: etat dla HiddenData / Kraków

Tagi: Programista django python developer

Opis stanowiska pracy:

  • Pisanie aplikacji w języku Python i Frameworku Django
  • Tworzenie nowych i rozbudowa istniejących produktów firmy
  • Projektowanie architektury, estymacja
  • Refaktoring, testy unitowe
  • Poznawanie nowej wiedzy i przekazywanie jej na wewnętrznych akademiach

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa + premie uznaniowe za efektywność pracy)
  • Pracę w zespole specjalistów i pasjonatów
  • Udział w wewnętrznych akademiach, nie tylko związanych z technologią Python
  • Nowoczesne metody pracy (scrum, continous integration, Mercurial/GIT, pyCharm)
  • Projekty w najbardziej perspektywicznych dziedzinach rynku – Video, Business Intelligence
  • Luźną i miłą atmosferę pracy (podsycaną przez wspólne lan-party i sport)

Wymagania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych
  • Przynajmniej rok doświadczenia w programowaniu Python i Django
  • Znajomość Google App Engine
  • Dobra znajomość HTML, CSS, JS
  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywność, otwartość i nastawienie na wyniki – nasza luźna ale produktywna atmosfera jest dla nas ogromnie istotna
  • Świetna organizacja pracy

Mile widziane:

  • Znajomość HTML5, PHP
  • Znajomość IDE PyCharm
  • Znajomość Mercurial
  • Znajomość AMF
  • Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL
  • Znajomość systemu Linux

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-20
Wyświetlona: 5600 razy