Programista PHP - Developer

praca it: etat dla i-Systems Sp. z o.o. / Gliwice

Tagi: PHP Programista MySQL

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za rozwój flagowego produktu firmy. Charakter pracy jest typowo back-endowy.

Wymagania:
- doskonała znajomość PHP (OOP5)
- doskonała znajomość MySQL
- dobra znajomość XHTML
- doświadczenie w pracy przy dużych projektach
- doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji
- samodzielność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, terminowość, zaangażowanie
- umiejętność tworzenia dokumentacji

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na frameworkach (np. Zend, Agavi, Symfony)
- znajomość jQuery/innego frameworka JS
- znajomość rozproszonych systemów wersjonowania (bzr/git/mg)

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na umowę o pracę
- wygodne stanowisko pracy, solidny sprzęt
- praca przy dużym, ciekawym projekcie
- świetną atmosferę w firmie, nielimitowany dostęp do kawy

Dane firmy:
i-Systems Sp. z o.o.
ul. Daszyńskiego 1/2B
44-100 Gliwice

NIP: 754-297-83-49
REGON: 160261363
KRS: 0000332752

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-20
Wyświetlona: 8185 razy