Flash Animator / Motion Designer - staż

praca it: etat dla Grupa AMP Media sp. z.o.o / Gliwice

Tagi: kreacja grafika flash after effects photoshop adobe

Grupa AMP Media – Agencja Marketingu Interaktywnego poszukuje zdolnych osób na staż do Działu Kreacji na stanowisko:

Flash Animator / Motion Designer

Zadania:

tworzenie, edycja i animacja grafiki serwisów, aplikacji i kampanii www i mobilnych.

Czego oczekujemy:

dużego talentu potwierdzonego ciekawym portfolio projektów
znajomość After Effects
dobrej znajomość pakietu ADOBE ( Flash, Photoshop )
kreatywności oraz wysokiego poczucia estetyki
znajomości języka angielskiego

Co oferujemy:

pracę przy ciekawych projektach
bardzo dobre warunki pracy w siedzibie w Gliwicach
staż a następnie stałe zatrudnienie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-21
Wyświetlona: 10080 razy