Programista iOS

praca it: etat dla Transition Technologies / Lublin

Tagi: programista iOS programowanie

Obowiązki:

•Implementacja rozwiązań biznesowych w oparciu o dokumentację analityczną
•Dokumentowanie własnego kodu
•Wykonywanie “code review” we współpracy z innymi członkami zespołu
•Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
•Aktywny udział w jednej/wielu z technologicznych grup community działających w firmie w celu propagacji wiedzy

Wymagania:

•Dobra znajomość języka Objective C i/lub C/C++ oraz zagadnień programowania obiektowego, mile widziane doświadczenie w pracy
•Znajomość UML i wzorców projektowych
•Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
•Opanowanie zagadnień związanych z tworzeniem oprogramowania na platformy mobilne
•Dobra znajomość języka angielskiego
•Otwarty, analityczny umysł i twórcze podejście do problemów
•Komunikatywność, poczucie humoru i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

•Pracę przy innowacyjnych rozwiązaniach mobilnych
•Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
•System szkoleń wewnętrznych
•Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. karnety do ośrodków sportowo-rekreacyjnych (nielimitowany dostęp do ponad 2000 obiektów w całej Polsce), naukę języków obcych, wczasy pod gruszą, bony świąteczne
•Umowę o pracę lub możliwość pracy na umowy cywilno-prawne
•Elastyczne warunki pracy i zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-23
Wyświetlona: 5486 razy