Programista Perl, Mysql,

praca it: etat dla Enter / Rzeszów

Tagi: Perl Mysql programista

Dla naszego klienta, którym jest firma amerykańska specjalizująca się w technologiach webowych szukamy programisty. W Europie klient ulokował biuro w Polsce, z którego obsługuje swoich klientów europejskich, znajdujących się głównie w Niemczech, Polsce, Czechach i na Słowacji. Wśród klientów są zarówno firmy, działające w sektorze medycznym i prawniczym, samorządy oraz instytucje rządowe prowadzące duże inwestycje.
Klient jest otwarty na różne formy współpracy: od tradycyjnej umowy o pracę do stałej współpracy freelancerskiej. Podobnie jest z miejscem świadczenia pracy: zarówno od tradycyjnie wykonywanej w siedzibie klienta po pracę wyłącznie zdalną. W przypadku dobrze układającej się współpracy i zainteresowaniu obu stron możliwe jest również rozwijanie kariery w macierzystej firmie w USA.

Poniżej bliższe szczegóły dotyczące stanowiska:

Opis stanowiska:
• utrzymanie i rozwój aplikacji w wielu wersjach językowych (perl CGI, Mysql)
• opracowywanie rozwiązań zgodnych ze specyfikacjami
• praca w międzynarodowym zespole programistycznym
• duża swoboda i wpływ na końcową formę aplikacji

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne
• 3-4 letnie doświadczenie w technologiach webowych.
• dobra znajomość Perl CGI, Javascript, CSS, XSLT, HTML, SQL.
• konieczna znajomość języka angielskiego (w tym umiejętność biegłego czytania dokumentacji technicznej)
• gotowość do odbywania podróży służbowych
• umiejętność rozwiązywania problemów
• dobre umiejętności komunikacyjne

Firma oferuje:
• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w formie wybranej przez aplikującego (umowa o pracę /freelance /własna działalność)
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w doświadczonym zespole
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w pracy z zaawansowanymi technologiami
• możliwość pracy zdalnej i elastycznego organizowania czasu pracy
• możliwość pracy w macierzystym oddziale firmy w USA.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-23
Wyświetlona: 5369 razy