fotograficy i ilustratorzy

zlecenia it dla Elwira Bocheńska / Warszawa

Tagi: grafik fotografik ilustrator

Wydawca ekskluzywnego magazynu, podejmującego szeroko pojętą tematykę slow life, poszukuje młodych, kreatywnych osób do zespołu.

Od osób zainteresowanych współpracą wymagamy wysokich umiejętności w swojej dziedzinie, dyspozycyjności oraz kreatywności.
Jesteśmy zainteresowani pracami o wysokiej jakości ale też z nutą artyzmu i indywidualizmu.
ZADANIA:
- przygotowanie fotografii lub ilustracji do wskazanych artykułów
 OFERUJEMY:
- możliwość pokazania swoich prac szerokiej publiczności i wypromowania swojego nazwiska
- zdobycie doświadczenia i umiejętności w działaniu magazynu
- elastyczne godziny pracy i duża samodzielność
- pracę w młodym oraz dynamicznym zespole

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ust. z dn. 28.09.1997 O Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz. 883)”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-02
Wyświetlona: 6857 razy