Programista PHP / Web Developer

praca it: etat dla Pro-Creation / Warszawa

Tagi: developer Programista PHP

Agencja interaktywna Pro-Creation poszukuje od zaraz pracowników na stanowisko

Web Developer

Zakres obowiązków:
- tworzenie serwisów WWW na podstawie gotowych layoutów
- programowanie mechanizmów na potrzeby WWW
- programowanie systemów webowych

Od kandydatów oczekujemy:
- praktycznej znajomości HTML, XHTML, DHTML, CSS, JS, PHP, SQL
- praktycznej umiejętności tworzenia stron pod różne przeglądarki
- praktycznej umiejętności projektowania baz danych (z wykorzystaniem MySQL oraz PostgreSQL)
- znajomości zastosowań nowych technologii
- doświadczenia udokumentowanego portfolio
- kreatywności, zaangażowania, dyspozycyjności

Dodatkowe atuty:
- znajomość Flash i ActionScript
- znajomości programów graficznych pozwalającej na samodzielne przygotowanie grafik do WWW

Naszemu przyszłemu pracownikowi oferujemy:
- Szansę na pracę dla prestiżowych Klientów, nie tylko na rynku polskim
- Satysfakcjonujące wynagrodzenie
- Prywatną opiekę medyczną
- Spokojną i przyjazną atmosferę pracy
- Poszanowanie jego wolnego czasu (praca w godzinach 9-17)
- Pomoc w rozwoju ze strony bardziej doświadczonych web developerów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-02
Wyświetlona: 4609 razy