Konsultant SAP ABAP

praca it: etat dla Cyclad Polska sp. z o.o. / Słowacja/Bratysława

Tagi: SAP ABAP

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, poszukujemy Konsultantów SAP ABAP do pracy w Bratysławie w ramach projektu dla naszego klienta, jednej z największych firm świadczących usługi IT na rynku ogólnoeuropejskim.

Opis stanowiska:

 Analiza, projektowanie, rozwój, testowanie i dokumentowanie oprogramowania w systemie SAP (aplikacje, rozszerzenia, interfejsy, raporty)
 Analiza, projektowanie, rozwój, testowanie i dokumentowanie aplikacji programowych poprzez integrację systemu SAP z systemami nie-SAPowskimi
 Migracje danych w obszarze systemu SAP a także poza nim

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe informatyczne
 Doświadczenie w programowaniu ABAP/4
 Znajomość modułów aplikacji w systemie SAP
 Wiedza w zakresie branży: finanse i logistyka
 Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
 Znajomość języka niemieckiego będzie atutem
 Gotowość do wyjazdów służbowych

Firma oferuje :

 Możliwość rozwoju zawodowego
 Współpracę z zespołem profesjonalistów w międzynarodowej firmie
 Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy oraz inne świadczenia pracownicze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-05
Wyświetlona: 3483 razy