Account Manager

praca it: etat dla HiddenData / Kraków

Tagi: Account Manager Sales Sprzedaż Video e-learning BI

HiddenData

Specjalizujemy się w technologiach wideo w Internecie i budowie złożonych aplikacji internetowych.

Nasz produkt VideoID skupia się zarówno dystrybucji i zarządzania materiałami wideo jak i streamingu oraz komunikacji.

Budujemy złożone oprogramowanie w technologii Flex z branż wizualizacji, e-learningu, projektowania, rekrutacji oraz narzędzi do prezentacji i sprzedaży. Rdzeniem tych aplikacji jest stworzony i rozwijany przez nas framework Spirit.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Poszukujemy kreatywnego i samodzielnego sprzedawcy z doświadczeniem w opiece nad klientami branży IT.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Realizacja wyznaczonej polityki sprzedażowej
  • Prezentacje, negocjacje, sprzedaż
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych
  • Analiza konkurencji i badanie rynku

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z jasno określonym systemem premiowym bez górnego limitu
  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Pracę w zespole specjalistów
  • Udział w wewnętrznych akademiach
  • Projekty w najbardziej perspektywicznych dziedzinach rynku IT – video, business intelligence, e-learning
  • Luźną, miłą i motywującą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność, otwartość i nastawienie na wyniki
  • Odpowiedzialność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Świetna organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych
  • Wiedza z zakresu technologii video, nowych mediów i e-learningu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-06
Wyświetlona: 6317 razy