Specjalista ds. Unix / VMware

praca it: etat dla Fast Select / Warszawa

Tagi: SunSolaris VMware Unix

W imieniu Klienta, dużej, znanej firmy prowadzącej działalność w obszarze IT na skalę międzynarodową, poszukujemy osoby na stanowisko:

Warszawa

Główne obowiązki:
Wsparcie techniczne i administracja dla systemów produkcyjnych i deweloperskich
Rozwiązywanie problemów i udział w projektach wdrożeniowych
Rozwiązywanie incydentów w wysoce wydajnych środowiskach produkcyjnych

Wymagania:
Doświadczenie w Instalacji, konfiguracji i zarządzaniu środowiskami opartymi o systemy Sun Solaris, oraz produktami firmy VMware
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Klient ze swojej strony oferuje:
Umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bogaty pakiet socjalny
Szkolenia i programy rozwojowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]
W tytule wiadomości proszę wpisać: Specjalista ds. Unix/VMware

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-07
Wyświetlona: 5973 razy