Programista Ruby on Rails

praca it: etat dla hrcompass / Warszawa

Hrcompass dla swojego Klienta, dynamicznej agencji interaktywnej poszukuje kandydatów na stanowisko: Programista Ruby on Rails

Miejsce pracy:

Warszawa

Region pracy:

mazowieckie

Nr referencyjny:

RoR/WAW/F

Zadania:
  • Współpraca z zespołem programistów nad innowacyjnymi projektami w RoR w zakresie projektów webowych, intranetowych
  • Nadzór techniczny nad istniejącymi w firmie aplikacjami internetowymi
  • Rozwijanie technologii programistycznych w firmie
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie w tworzeniu serwisów www
  • Doświadczenie we wdrażaniu Ruby on Rails
  • Znajomość technologii internetowych (php z wykorzystaniem ajax, css, xml, html)
  • Znajomość zagadnień z zakresu relacyjnych baz danych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
  • Program szkoleń rozwijających znajomość Ruby on Rails
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Komfortowe warunki pracy pomagające w realizacji wyznaczonych zadań
  • Prace z nowoczesnymi technologiami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-06-19
Wyświetlona: 4170 razy