Service Desk Specialist

praca it: etat dla HR partners / Łódź

Tagi: helpdesk service desk wsparcie

Firma doradztwa personalnego HR partners poszukuje obecnie dla swojego Klienta, globalnego producenta z branży spożywczej, który otworzył Centrum Usług Wspólnych Kandydatów na stanowisko:
SERVICE DESK SPECIALIST

Miejsce pracy: Łódź
Zakres obowiązków:

• Bieżące wsparcie pracowników firmy w obszarze informatycznym
• Dokonywanie instalacji oprogramowania, wykonywanie konfiguracji sprzętu
• Obsługa incydentów, problemów i zamówień związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem
• Stanowienie pierwszej/drugiej linii wsparcia Service Desk
• Utrzymanie systemu operacyjnego w stanie pełnej gotowości eksploatacyjnej, zapewnienie bezpieczeństwa danych i systemów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu informatyki)
• Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość sprzętu komputerowego (w szczególności HP) oraz systemów operacyjnych (Microsoft)
• Mile widziane doświadczenie w pracy zgodnej ze standardami ITIL ( atutem będzie Certyfikat ITIL Foundations)
• Zaawansowana obsługa aplikacji biurowych (MS Office – Excel, Word, Access)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• Wysokie zdolności interpersonalne

Oferujemy:

• Ciekawą pracę w wielokulturowym środowisku
• Możliwość doskonalenia zawodowego i realizacji celów zawodowych w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-12
Wyświetlona: 5961 razy