Android Developer

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o. o. / Gdańsk

Tagi: android java OpenGL ES

Chciałbyś pracować w branży, która rozwija się najszybciej na świecie? Ułatwiać życie tysiącom ludzi poprzez tworzenie mobilnych i społecznościowych aplikacji? A może wolisz sprawić, że będą się świetnie bawić grając na smartfonach w Pro Evolution Soccer, Mortal Kombat lub inne popularne gry? Jeśli odpowiedź na choćby jedno z tych pytań brzmi TAK, dołącz do naszego Zespołu i bądź częścią niesamowitej Playsoftowej przygody!

Wymagane umiejętności:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java, poparta co najmniej 2-letnim doświadczeniem,
  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android, poparte przynajmniej 2 projektami,
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji projektowej,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe atuty kandydatów:
  • Znajomość C++ i OpenGL ES,
  • Znajomość iOS SDK.

Zadania:

  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Tworzenie oprogramowania zgodnie z designem oraz dokumentacją techniczną,
  • Optymalizacja oraz debugowanie aplikacji,
  • Tworzenie oraz rozwijanie klas i bibliotek używanych w celu usprawnienia prac nad projektami,
  • Estymacja czasu potrzebnego na wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Motywacyjny system bonusów,
  • Pracę w młodym, dynamicznym i międzynarodowym zespole,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Lekcje języków obcych,
  • Dostęp do najnowszych urządzeń na rynku mobilnym,
  • Możliwość wyjazdu na szkolenia do oddziałów naszej firmy oraz siedzib naszych partnerów
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia), po zakończeniu okresu próbnego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-13
Wyświetlona: 9953 razy