Specjalista ds. e-marketingu

praca it: etat dla Jobfinder / Kraków

Tagi: e-marketing

Nasz Klient to dynamicznie rozwijający się tour operator specjalizujący się głównie w wyjazdach zimowych, choć wśród jego oferty znajdują się także letnia turystyka wyjazdowa, wycieczki objazdowe, wypoczynek w krajach egzotycznych czy też turystyka przyjazdowa Firma działa prężnie na rynku od ponad 10 lat. Do swojego zespołu w Krakowie poszukuje osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków
Nr ref: WMM11WTEM

Zakres obowiązków:

obsługi strony internetowej prowadzenia kampanii w adwords znajomość zagadnień pozycjonowania stron internetowych nadzorowanie firmowego funpage (FB) – tworzenie strategii marketingowych w oparciu o to narzędzie koordynacja działań i tworzenie spójnej strategii e-commerce w oparciu o program mailingu, stronę internetową, FB i inne kanały informatyczne. Budowa i nadzorowanie (analiza danych) bazy mailingowej.

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za:

zwiększenie ilości sprzedaży własnej (on-line) w stosunku do sprzedaży agencyjnej zwiększenie ogólnej ilości sprzedaży on line uporządkowanie i koordynacja wszystkich wykorzystywanych w firmie narzędzi elektronicznych stworzenie wizerunku firmy w mediach elektronicznych optymalne wykorzystanie handlowe dostępnej bazy klientów, zarządzanie nią oraz stała budowa

Wymagania:

wykształcenie wyższe lub student informatyki doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku znajomość technik marketingu internetowego znajomość technik targetowania behawioralnego zautomatyzowanego zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia bardzo dobra znajomość języka angielskiego, świetna organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

pracę w stabilnej firmie, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, możliwości rozwoju zawodowego, miłą atmosferę pracy. elastyczne godziny pracy pracę w pełnym wymiarze godzin lub pracę na ½ etatu elastyczne formy zatrudnienia: etat lub działalność gospodarcza

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-13
Wyświetlona: 5410 razy